Support

Entry summary for 2018 Southern Fencing Region Age Group Epee and Sabre

x
x
Summary : 8 Entries
Summary : 14 Entries
Summary : 10 Entries
Summary : 5 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 4 Entries
Summary : 5 Entries
Summary : 1 Entries
Summary : 8 Entries
Summary : 8 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 1 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 1 Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Cador Beautyman Knightsbridge Fencing Club
Cameron Turnbull Luso Fencing Academy
Daniel Dineen Southampton Epee Club
Grayson Smith Southampton Epee Club
Leo Morgan Luso Fencing Academy
Noah Goryn Wycliffe College
William Seaton Luso Fencing Academy
Zac Fitzgerald Swindon Fencing Club
Competitor Name Club
Aaryn Barnes Espada Fencing Club
Aedyn Pratley Salle Eton Fencing Club
Alexander Brookes Swindon Fencing Club
Bence Botond Farago Luso Fencing Academy
Charlie Robbins Bath Sword Club
Christopher Wheeler Luso Fencing Academy
Edward Scott Payne Abingdon Fencing Club
Frederick Edgecliffe-Johnson Aldershot Fencing Club
Gianluca Landolfi Club Escrime Winchester
Jacob Drew Abingdon Fencing Club
Morgan Cole Swindon Fencing Club
Owain Hennessey Luso Fencing Academy
Thomas Dyson Luso Fencing Academy
Thomas Norman Southampton Epee Club
Competitor Name Club
Alfonso Landolfi Club Escrime Winchester
Benjamin Simmonds Swindon Fencing Club
Gabriel Tribe Abingdon Fencing Club
Harry Baston-Hall Abingdon Fencing Club
Jack Barker Luso Fencing Academy
James Radford Reading Fencing Club
Lewis Barnes Espada Fencing Club
Louis Gosling Dilettante
Noah Gauger Marlborough Fencing Club
Rudi Bruijn-Yard Unattached
Veniomin Kiraikou Abingdon Fencing Club
Competitor Name Club
Alexander Gladen Reading Fencing Club
George Burbage Luso Fencing Academy
Jacob Pritchard Marlborough Fencing Club
Kit Edgecliffe-Johnson Aldershot Fencing Club
Noam Rosenbaum Reading Fencing Club
Competitor Name Club
Noah Goryn Wycliffe College
Oscar Newton Moulsford Prep School
Sebastian Peers Moulsford Prep School
Competitor Name Club
Aaryn Barnes Espada Fencing Club
Charlie Robbins Bath Sword Club
Edward Scott Payne Abingdon Fencing Club
Frederick Edgecliffe-Johnson Aldershot Fencing Club
Competitor Name Club
Charles Haines Unattached
Henry Thornton Unattached
Joshua Biggs Espada Fencing Club
Lewis Barnes Espada Fencing Club
Louis Gosling Dilettante
Competitor Name Club
Tolland Bennett Unattached
Competitor Name Club
Ella Jenkins Luso Fencing Academy
Elloise Mcconnell Swindon Fencing Club
Emily campbell Swindon Fencing Club
Genevieve Pratley Salle Eton Fencing Club
Katrina Dewar Newbury Fencing Club
Millie Dixon Southampton Epee Club
Phoebe Griffiths Espada Fencing Club
Sofia Hall Luso Fencing Academy
Competitor Name Club
Amelia Millward Espada Fencing Club
Emily Whatmore Southampton Epee Club
Emma Sansum-Wall Abingdon Fencing Club
Eva Reston Aldershot Fencing Club
Isabella Schranz Southampton Epee Club
Justine Courtier Southampton Epee Club
Katie Pettigrew Luso Fencing Academy
Sarah Boucher-Rowe Wycombe Abbey School
Competitor Name Club
Eda Onay Reading Fencing Club
Imogen Edgecliffe-Johnson Aldershot Fencing Club
Tegen Sparkes Dilettante
Competitor Name Club
Constance Simmonds Abingdon Fencing Club
Phoebe Blackmore Dilettante
River Deng Wycombe Abbey School
Competitor Name Club
Genevieve Pratley Salle Eton Fencing Club
Competitor Name Club
Ashleigh Richards Wantage Fencing Club
Darcy Herring Johnson Dilettante
Competitor Name Club
Imogen Edgecliffe-Johnson Aldershot Fencing Club
Tegen Sparkes Dilettante
Competitor Name Club
Phoebe Blackmore Dilettante