Support

Entry summary for 2018 Eastern Region Senior Championships & GB Cup Qualifier

x
x
Summary : 21/28 Max Entries
Summary : 19/21 Max Entries
Summary : 6/8 Max Entries
Summary : 9/14 Max Entries
Summary : 9/14 Max Entries
Summary : 8/8 Max Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Neil Ashdown Wickford Fencing Club
Flinn Ashdown Wickford Fencing Club
Albert Chambers Cyrano Fencing Club
Joshua Coates Huntingdonshire Fencing Club
Dylan Daniel ZFW Fencing Club
Tom Hogan Hitchin Fencing Club
Matthew Hunter Touche Fencing Club
Robert Johnson Great Yarmouth & Waveney
Jake Kirkham Hitchin Fencing Club
Alexis Lauga Cambridge Sword
Peter Lennard Cambridgeshire Fencing Club
Diego Marroquin Salle Paul Fencing Club
Alexander McDerment Cambridge Sword
Connor McGee Salle Hadalin Stevenage Fencing Club
Jacques Portal Huntingdonshire Fencing Club
Kyran Porter Fencers Club London
Joseph Rance Colchester & District Fencing Club
Richard Sage The Lansdowne Fencing Club
Luke Saunders Hitchin Fencing Club
Dan Summerfield Dragon Fencing Club
Peter Thompson Cambridgeshire Fencing Club
Competitor Name Club
Gareth Atkins Haverstock Fencing Club
Jeremy Baker Hitchin Fencing Club
Lawrence Beadle Haverstock Fencing Club
Tim Bissell Huntingdonshire Fencing Club
Samuel Bojarski Dacorum Fencing Club
Andrzej Bojarski Dacorum Fencing Club
Wayne Bryan Colchester & District Fencing Club
Dermot Burns Chelmsford Fencing Club
Pete Eames Leon Paul Epee
Mark Evans Colchester & District Fencing Club
Lajos Fazekas Dacorum Modern Pentathlon
Matthew Haden Dacorum Modern Pentathlon
Peter Lennard Cambridgeshire Fencing Club
Connor McGee Salle Hadalin Stevenage Fencing Club
John Mitchell Broxbourne Blades
George Partridge Huntingdonshire Fencing Club
Stacey Reeve Chelmsford Fencing Club
Thomas Scoble Anglia Ruskin University Fencing Club
Refe Tant Activ8
Competitor Name Club
Scott Hawthorne Paul Davis Fencing Academy
Peter Hedley Stort Valley Sabre Club
Nico Ignacio Huntingdonshire Fencing Club
Loek Janssen Cambridgeshire Fencing Club
Robert Johnson Great Yarmouth & Waveney
Daniel Twine Activ8
Competitor Name Club
Lily Allmark Brentwood School Fencing Club
Thea Antoniou Wickford Fencing Club
Ananda Dinnis Activ8
Lisa Drage Bryant Blades
Juliana Harrison Bryant Blades
Faye Russell Stowmarket Fencing Club
Hannah Smyth Fencers Club London
Holly Thompson Cambridge Sword
Zoe WOODIWISS Anglia Ruskin University Fencing Club
Competitor Name Club
Carol Ashman Cambridgeshire Fencing Club
Heather Clarke Wickford Fencing Club
Harriet Evans Unattached
Maia Henderson-Roe Keszler Fencing Club
Rukia Hill Salle Hadalin Stevenage Fencing Club
Laura Máiz-Tomé Cambridge University Fencing Club
Alexandra Sapetschnig Cambridgeshire Fencing Club
Denise Silk Dacorum Modern Pentathlon
Rowan Waite Anglia Ruskin University Fencing Club
Competitor Name Club
Carol Ashman Cambridgeshire Fencing Club
Eliza Bujor Huntingdonshire Fencing Club
Rukia Hill Salle Hadalin Stevenage Fencing Club
Anna Hollingbery Dacorum Fencing Club
Charlotte Irias Colchester & District Fencing Club
Tracy Russen Affondo
Alexandra Sapetschnig Cambridgeshire Fencing Club
Lynn Williams Stort Valley Sabre Club