Support

Entry summary for British School Teams 2019

x
x
Summary : 17 Entries
Summary : 10 Entries
Summary : 20 Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Team Name Competitor Name Club
Aldwickbury U11 Foil John White Unaffiliated
Aldwickbury U11 Foil Anthony YANG Unaffiliated
Aldwickbury U11 Foil Ben Hufford Hall Unaffiliated
Aldwickbury U11 Foil Matthew Heaney Unaffiliated
Aldwickbury U13 Boys Foil Noah Brown Unaffiliated
Aldwickbury U13 Boys Foil William Blakemore Unaffiliated
Aldwickbury U13 Boys Foil Harry Reed Unaffiliated
Brentwood U13 BF 2019 Jacob Leslie Unaffiliated
Brentwood U13 BF 2019 Kavinan Pathmanathan Unaffiliated
Brentwood U13 BF 2019 Joshua Elsworth Unaffiliated
Brentwood U13 BF 2019 Calum Anderson Unaffiliated
Brentwood U13 GF 2019 Chloe Leslie Unaffiliated
Brentwood U13 GF 2019 Sophia Jones Unaffiliated
Brentwood U13 GF 2019 Tilly Fisk Unaffiliated
Brentwood U18 BF 2019 Robert Woolterton Unaffiliated
Brentwood U18 BF 2019 Neo Merrell Unaffiliated
Brentwood U18 BF 2019 Jack Elsworth Unaffiliated
Twyford CofE Highschool Elias Giulivi Unaffiliated
Twyford CofE Highschool Aaryan Pickering Kumar Unaffiliated
Twyford CofE Highschool Joshua Bennett Unaffiliated
U11 Boys Roselyon A Arlo Bason Unaffiliated
U11 Boys Roselyon A jake newton-webster Unaffiliated
U11 Boys Roselyon A Victor Ledbetter Unaffiliated
U11 Boys Roselyon B DYLAN SU Unaffiliated
U11 Boys Roselyon B Ewan Steyn Unaffiliated
U11 Boys Roselyon B William Thomas Unaffiliated
U11 Girls Roselyon Isla Guest Unaffiliated
U11 Girls Roselyon Amelia Carter-McGregor Unaffiliated
U11 Girls Roselyon Evie Builder Unaffiliated
U13 Boys Foil Orley Farm Tani Sanu Unaffiliated
U13 Boys Foil Orley Farm Rowan Assi Unaffiliated
U13 Boys Foil Orley Farm Parag Puri Unaffiliated
U13 Boys Foil Orley Farm Finn Keen Unaffiliated
U13 Girls Foil Hatherop Emily campbell Unaffiliated
U13 Girls Foil Hatherop Amelia Franks Unaffiliated
U13 Girls Foil Hatherop katie Chamberlain Unaffiliated
Under 11 Boys Foil St Benedict's Zachary Bowden Unaffiliated
Under 11 Boys Foil St Benedict's Danyaal Kanchwala Unaffiliated
Under 11 Boys Foil St Benedict's charles kopoi Unaffiliated
Under 11 Boys Foil St Benedict's Henry Gould Unaffiliated
Under 13 Boys Foil Pinewood Ben Turner Unaffiliated
Under 13 Boys Foil Pinewood Angus Buckley Unaffiliated
Under 13 Boys Foil Pinewood Zac Fitzgerald Unaffiliated
Under 13 Boys Foil St Benedict's Samuel Balogh Unaffiliated
Under 13 Boys Foil St Benedict's Paul Benson Unaffiliated
Under 13 Boys Foil St Benedict's Zachary Bowden Unaffiliated
Under 13 Boys Foil St Benedict's Sebastian Lawson Unaffiliated
Under 13 Boys Foil St Benedict's Tom Dobbin Unaffiliated
Under 18 Boys Foil St Benedict's Duncan Ashby Unaffiliated
Under 18 Boys Foil St Benedict's Elias Kassouf Unaffiliated
Under 18 Boys Foil St Benedict's Joseph McDonald Unaffiliated
Under 18 Boys Foil St Benedict's Alberto Mascioli Unaffiliated
WCCSU13BoysFOIL Finn Murphy Unaffiliated
WCCSU13BoysFOIL Leo Ferdinand Ladanyi Unaffiliated
WCCSU13BoysFOIL Joseph Miers Unaffiliated
Wycliffe College Charlie Robbins Unaffiliated
Wycliffe College Charles Leach Unaffiliated
Wycliffe College Paul Menschik Unaffiliated
Team Name Competitor Name Club
Brentwood U13 BF 2019 Jacob Leslie Unaffiliated
Brentwood U13 BF 2019 Kavinan Pathmanathan Unaffiliated
Brentwood U13 BF 2019 Joshua Elsworth Unaffiliated
Brentwood U13 BF 2019 Calum Anderson Unaffiliated
Brentwood U18 BE 2019 Benjamin Nagelkerke Unaffiliated
Brentwood U18 BE 2019 Adam Hogarth Unaffiliated
Brentwood U18 BE 2019 Christopher Danquah Unaffiliated
Brentwood U18 BE 2019 matthew goodwin Unaffiliated
City of London Freemen's U13 Girls Epee Elina Dernika Unaffiliated
City of London Freemen's U13 Girls Epee Jessica Barnor Unaffiliated
City of London Freemen's U13 Girls Epee Sophie Arter Unaffiliated
U13 Girls Epee Hatherop Emily campbell Unaffiliated
U13 Girls Epee Hatherop katie Chamberlain Unaffiliated
U13 Girls Epee Hatherop Amelia Franks Unaffiliated
under13 boys epee lycee international de londres 2 Axel Herculin Unaffiliated
under13 boys epee lycee international de londres 2 isaac hoyt Unaffiliated
under13 boys epee lycee international de londres 2 marwan badr saint criq Unaffiliated
under13 boys épée lycee international de londres félix whyte Unaffiliated
under13 boys épée lycee international de londres adam zerouali Unaffiliated
under13 boys épée lycee international de londres benoit colombier Unaffiliated
under13 boys épée lycee international de londres matthieu de barbeyrac saint maurice Unaffiliated
under13 girls epee lycee international de londres apolline quarez Unaffiliated
under13 girls epee lycee international de londres violette molson Unaffiliated
under13 girls epee lycee international de londres lanna noel Unaffiliated
under13 girls epee lycee international de londres maya goldman Unaffiliated
under13 girls epee lycee international de londres madeleine lattuada Unaffiliated
under13 girls epee lycee international de londres penelope sciamma Unaffiliated
under15 boys epee lycee international de londres solal papillard Unaffiliated
under15 boys epee lycee international de londres baptiste camilleri Unaffiliated
under15 boys epee lycee international de londres theo mercanton Unaffiliated
under15 girls epee lycee international.london maya goldman Unaffiliated
under15 girls epee lycee international.london madeleine lattuada Unaffiliated
under15 girls epee lycee international.london Clara Spina Unaffiliated
under15 girls epee lycee international.london alice chevaillier Unaffiliated
under18 boys epee lycee international de londres Theotime Deroide Unaffiliated
under18 boys epee lycee international de londres VICTOR TEZIER Unaffiliated
under18 boys epee lycee international de londres Matthieu Pallud Unaffiliated
Team Name Competitor Name Club
Aldwickbury U11 Sabre Ben Isted Unaffiliated
Aldwickbury U11 Sabre Euan DUNCAN Unaffiliated
Aldwickbury U11 Sabre oscar Qualtrough Unaffiliated
Aldwickbury U13 Boys Sabre Will Tweedie Unaffiliated
Aldwickbury U13 Boys Sabre Jacob Barr Unaffiliated
Aldwickbury U13 Boys Sabre Barnaby Williams Unaffiliated
Beechwood Park U11 Boys Sabre A Joshua Davies Unaffiliated
Beechwood Park U11 Boys Sabre A Monty Brathwaite Unaffiliated
Beechwood Park U11 Boys Sabre A William Jacques Unaffiliated
Beechwood Park U11 Boys Sabre B Aidan Burger Unaffiliated
Beechwood Park U11 Boys Sabre B Sebastian Cloake Unaffiliated
Beechwood Park U11 Boys Sabre B Benjamin Mairs Unaffiliated
Beechwood Park U11 Girls Sabre Josephine Reid Unaffiliated
Beechwood Park U11 Girls Sabre Ava Davies Unaffiliated
Beechwood Park U11 Girls Sabre Edie Stanley Unaffiliated
Beechwood Park U11 Girls Sabre Emmeline Gray Unaffiliated
Beechwood Park U13 Boys Sabre Daniel Burnett Unaffiliated
Beechwood Park U13 Boys Sabre Fergus Reid Unaffiliated
Beechwood Park U13 Boys Sabre Augustus Swift Unaffiliated
Brentwood U15 BS 2019 Folayemi Akinyosoye Unaffiliated
Brentwood U15 BS 2019 Tanay Sonawane Unaffiliated
Brentwood U15 BS 2019 Alexander Williams Unaffiliated
Brentwood U15 BS 2019 Caleb Lim Unaffiliated
Brentwood U18 BS 2019 Guillaume Goodey Unaffiliated
Brentwood U18 BS 2019 Valentin Ivanov Unaffiliated
Brentwood U18 BS 2019 Ian Ho Unaffiliated
Brentwood U18 BS 2019 Jaidaksh Anilkumar Unaffiliated
Dulwich U15 Sabre Yue Shing Lee Unaffiliated
Dulwich U15 Sabre Tom Borrett Unaffiliated
Dulwich U15 Sabre A. Ozan Okvuran Unaffiliated
Dulwich U15 Sabre Lawrence Vautier Unaffiliated
Dulwich U18 Sabre Tom Borrett Unaffiliated
Dulwich U18 Sabre Freddie Leslie Unaffiliated
Dulwich U18 Sabre Alex Tuck Unaffiliated
St Columba's College U11 Boys Sabre Aidan Garcia-Ghuran Unaffiliated
St Columba's College U11 Boys Sabre Ashwyn Lyseyko Unaffiliated
St Columba's College U11 Boys Sabre Henry Arbuckle Unaffiliated
St Columba's College U11 Boys Sabre Damon Passmore Unaffiliated
The Castle School William Dunstan Unaffiliated
The Castle School Ben Hughes Unaffiliated
The Castle School Thomas Whyborn Unaffiliated
Under 11 Boys Sabre New Beacon A Miles Parker Unaffiliated
Under 11 Boys Sabre New Beacon A James Reichenbach Unaffiliated
Under 11 Boys Sabre New Beacon A Aidan O’Halloran Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd X Jake Frankel Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd X Max Wingfield Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd X Patrick Handley Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd X Alex Evans Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd Y Nik Hebden Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd Y Alex Ashley Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd Y Femi Onasanya Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd Z Mohamed Abdulaal Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd Z Amir Deane Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Judd Z Tobias Sawle Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre New Beacon A Sebastian Silva Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre New Beacon A Miles Parker Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre New Beacon A Aidan O’Halloran Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre New Beacon A Conor Coogan Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre New Beacon A Luke Tippin Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Oakwood A Johnny Hill Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Oakwood A Luke Breytenbach Unaffiliated
Under 13 Boys Sabre Oakwood A Léo Petite-Stork Unaffiliated
Under 15 Boys Sabre Judd A Daniel Gregson Unaffiliated
Under 15 Boys Sabre Judd A Haralambos Nomikos Unaffiliated
Under 15 Boys Sabre Judd A Alex Stevens Unaffiliated
Under 15 Boys Sabre Judd A Matthew wright Unaffiliated
Under 18 Boys Sabre Oakwood A BEN HOMEWOOD Unaffiliated
Under 18 Boys Sabre Oakwood A David Evans Unaffiliated
Under 18 Boys Sabre Oakwood A Ivan Taylor Unaffiliated