Support

Entry summary for London Region Youth Championships 2018 Sabre and U16, U18 Foil

x
x
Summary : 3 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 6 Entries
Summary : 1 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 5 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 8 Entries
Summary : 13 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 8 Entries
Summary : 5 Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Daisy Stewart Camden Fencing Club
Freya Fasanya Camden Fencing Club
Lucie Lindsay Escrime Academy
Competitor Name Club
carla dieu Escrime Academy
Linxuan Yang Camden Fencing Club
Competitor Name Club
Aly Champion Fencers Club London
Amelia Middleton Salle Paul Fencing Club
Angelica Lawson St Benedicts
Charlotte Macey Salle Boston
Francesca Cottrell Kirby Saxon Fencing Club
Manon Gavaudan Salle Boston
Competitor Name Club
Aneesah Khan North London Sabre Club
Competitor Name Club
Anna Herrick Fencers Club London
Costanza Russo Salle Boston
Fernanda Da Silva Saxon Fencing Club
Competitor Name Club
India Joseph Escrime Academy
Juliette Rooney Escrime Academy
Lumeng YANG Camden Fencing Club
Sophia Wanyi Yang Camden Fencing Club
Zahra Khan North London Sabre Club
Competitor Name Club
Jasper Hyams Camden Fencing Club
RAFE BEALE Haverstock Fencing Club
Competitor Name Club
Amari Lawal North London Sabre Club
Christopher Vaughan St Benedicts
Cosmo Fasanya Camden Fencing Club
Dexter Shelmerdine St Benedicts
Elias GĂ©lain-Sohn Unattached
Frankie Lambe Thompson Camden Fencing Club
LUC BARRIER Camden Fencing Club
Magnus Pearce Camden Fencing Club
Competitor Name Club
Alberto Mascioli ZFW Fencing Club
Brandon Brittain Salle Boston
Dario Stenbeck-Schiavo ZFW Fencing Club
Duncan Ashby St Benedicts
George Wills Sussex House Fencing Club
Jean-Baptiste Baigneres Camden Fencing Club
Joseph McDonald St Benedicts
Luca Marchese Hume Battersea Foil
Mark Evgenev Unattached
Oliver Strange Salle Paul Fencing Club
Rafael Rhys Pollitt Fencers Club London
Tiger Campbell Yates Fencers Club London
Toby Overfield Finchley Foil Fencing Club
Competitor Name Club
Joel Miranda North London Sabre Club
Mattheos Amatino North London Sabre Club
THOMAS (uses TOM) BORRETT Unattached
Competitor Name Club
Avery Boucher-Rowe Salle Boston
Benjamin Stezaker Camden Fencing Club
Christoph Wallendahl Salle Oxon
Douggie ASHBY St Benedicts
Elias Kassouf St Benedicts
Louis Guennou Escrime Academy
Luca Plastow Salle Boston
William Vestbirk Harrow School Fencing Club
Competitor Name Club
Freddie Leslie Unattached
Jack Preston-Cowell Camden Fencing Club
Lucas Achkar Escrime Academy
Mark Omoboriowo Camden Fencing Club
Zachary Klein Camden Fencing Club